Rebelde way & Erreway!
Rebelde way & Erreway!
Rebelde way & Erreway!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde way & Erreway!

Dobrodošli/Bienvendios/Welcome na forum serije Rebelde way!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Glasajte!

Ići dole 
+13
Looykeezz@'91
*R*o*b*e*r*t*a*
granicd
*mawecka*
r-o-b-e-r-t-a
Lika
Micka95
Roberta~Neda
Luisana_4ever
PoNcHo
dunja
Marizzita
Malena
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
granicd
..:Dobijaš prvu ocenu iz etike:..
..:Dobijaš prvu ocenu iz etike:..



Broj poruka : 153
Godina : 29
Localisation : Zrenjanin
Datum upisa : 03.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptySub Sep 01, 2007 4:43 pm

Kako je zavrsena kad sam ja sad ponovo glasala.

Anahi
53.1%
Luisana
46.9%
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldes.forumarena.com
Marizzita
..:Sol počinje da se druži sa tobom..:
..:Sol počinje da se druži sa tobom..:
Marizzita


Broj poruka : 132
Datum upisa : 04.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptySub Sep 01, 2007 9:02 pm

Pa dobro moze da se glasa ali se glasovi ne VAZE
Nazad na vrh Ići dole
Malena
..:Administrator:..
..:Administrator:..
Malena


Broj poruka : 1222
Datum upisa : 15.07.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptySre Sep 05, 2007 3:39 pm

Glupo.Luisana je mnogo lepsa od Anahi,ali OK.
Nazad na vrh Ići dole
https://rw04.forumsr.com  &  http://rbd-rw.msnyou.com
Looykeezz@'91
..:Prestaješ da se družiš sa Sol:..
..:Prestaješ da se družiš sa Sol:..
Looykeezz@'91


Broj poruka : 233
Godina : 32
Localisation : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 10.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyČet Sep 06, 2007 1:32 am

Ma nemaju ti pojma!!!!!!!!!!!LU!LU!LU!LU!LU!
Nazad na vrh Ići dole
Marizzita
..:Sol počinje da se druži sa tobom..:
..:Sol počinje da se druži sa tobom..:
Marizzita


Broj poruka : 132
Datum upisa : 04.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyČet Sep 06, 2007 1:25 pm

Ma oni kraduuuuuuuu!
Nazad na vrh Ići dole
granicd
..:Dobijaš prvu ocenu iz etike:..
..:Dobijaš prvu ocenu iz etike:..



Broj poruka : 153
Godina : 29
Localisation : Zrenjanin
Datum upisa : 03.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyČet Sep 06, 2007 6:10 pm

A zasto bi krali? U tome je stvar sto Rebelde ima vise fanova i oni se ne obaziru na to sto je Lu lepsa, vec samo zele da Rebelde u svemu pobedi. Mislim, meni je Anahi lepsa i bolje mi je odglumila, ali mi nije Rebelde u svemu bolja serija od Rebelde Way. Ne verujem da dodaju glasove oni.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldes.forumarena.com
Looykeezz@'91
..:Prestaješ da se družiš sa Sol:..
..:Prestaješ da se družiš sa Sol:..
Looykeezz@'91


Broj poruka : 233
Godina : 32
Localisation : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 10.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyPet Sep 07, 2007 12:39 am

Anahi je sva plasticna,mislim sta nije operisala,a Lu je potpuno prirodna.Ipak,to je tvoje misljenje i ja ga postujem.
Nazad na vrh Ići dole
Looykeezz@'91
..:Prestaješ da se družiš sa Sol:..
..:Prestaješ da se družiš sa Sol:..
Looykeezz@'91


Broj poruka : 233
Godina : 32
Localisation : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 10.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyPet Sep 07, 2007 12:41 am

Da i Rbd nema vise fanova,samo su neki vise puta glasali.Moja drugarica je bila u Americi i rekla mi je da za RBD ljudi nemaju pojma,a za Erreway se zna,cak se njihovi cd-ovi tamo prodaju.Izvinite zbog spama,ali morala sam da kazem.
Nazad na vrh Ići dole
Malena
..:Administrator:..
..:Administrator:..
Malena


Broj poruka : 1222
Datum upisa : 15.07.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyPet Sep 07, 2007 4:33 pm

Ma ok,nisi puno spamovala! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://rw04.forumsr.com  &  http://rbd-rw.msnyou.com
Marizzita
..:Sol počinje da se druži sa tobom..:
..:Sol počinje da se druži sa tobom..:
Marizzita


Broj poruka : 132
Datum upisa : 04.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyPet Sep 07, 2007 8:36 pm

Mislim da je stvarno potrebno reagirati,sramota je kako casopis TV NOVELE(svet.co.yu) iz Srbije namesta anketu.
Jedan primer koji mi je dovoljan je taj da sam otisla na link
http://www.svet.co.yu/?state=17&QUICKPOLL_ID=216
i da glasam za luisanu,ali stating 47,4 mi se opet pokazao kao od pre tri dana!!
znaci kada sam pre tri dana glasala pokazao mi se ovaj broj,a kada sam danas opet otisla da glasam i glasala za luisanu pojavio se opet isti broj!!
Da li oni uopste ubrajaju glasove za luisanu ili nas prave budalama??
Pisite sta da radimo da sprijecimo namjestanje rezultata,jer je ocito da glasovi za Anahi rastu,a Luisanini ostaju isti!!
NEMA SMISLA !!!
Jos jednom napomenut cu da sam stvarno razocarana,prvo zadnjom naslovnom stranom"muka mi je od rebeldeway-a" a onda i ovim namjestanjem !!
UCINIMO NESTO
Nazad na vrh Ići dole
Looykeezz@'91
..:Prestaješ da se družiš sa Sol:..
..:Prestaješ da se družiš sa Sol:..
Looykeezz@'91


Broj poruka : 233
Godina : 32
Localisation : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 10.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyPet Sep 07, 2007 9:38 pm

Ma pusti glupe ljude mi znamo istinu.I to sto si rekla je potpuna istina,jer ako se Anahini glasovi povecavaju,Luisanini treba da se smanjuju a ne da ostanu isti.
Nazad na vrh Ići dole
Marizzita
..:Sol počinje da se druži sa tobom..:
..:Sol počinje da se druži sa tobom..:
Marizzita


Broj poruka : 132
Datum upisa : 04.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptySub Sep 08, 2007 3:39 pm

jeste!
Nazad na vrh Ići dole
Malena
..:Administrator:..
..:Administrator:..
Malena


Broj poruka : 1222
Datum upisa : 15.07.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyČet Sep 13, 2007 11:31 pm

I ja se slazem,mada ne nzma o cemu se radi.Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://rw04.forumsr.com  &  http://rbd-rw.msnyou.com
Marizzita
..:Sol počinje da se druži sa tobom..:
..:Sol počinje da se druži sa tobom..:
Marizzita


Broj poruka : 132
Datum upisa : 04.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyPet Sep 14, 2007 11:29 pm

Tv Novele su skupljali Glasove za Anahi a za Lu su ustajale iste
Nazad na vrh Ići dole
r-o-b-e-r-t-a
..:Marizza te je čula kako pevaš u svojoj sobi:..
..:Marizza te je čula kako pevaš u svojoj sobi:..
r-o-b-e-r-t-a


Broj poruka : 867
Godina : 33
Localisation : Imade me svuda po malo....
Datum upisa : 16.07.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptySub Sep 15, 2007 3:39 pm

Nijer tacho vi ste ljubomorne jer je Anahi the best a nije kao Lu nije ostavila grupu,nije svashta govorila,nije pukla kao Ani ani je ostala normalana a nije kao ova glupacha i fuksa LUisana....Lopata
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldesiempre.aforumfree.com
Looykeezz@'91
..:Prestaješ da se družiš sa Sol:..
..:Prestaješ da se družiš sa Sol:..
Looykeezz@'91


Broj poruka : 233
Godina : 32
Localisation : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 10.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptySub Sep 15, 2007 6:35 pm

Prvo.Luisana nije fuxa,jeste ostavila grupu,ali barem nije napumpana i izvaestacena ko Anahi.A i suska se da ce i Anahi da napusti grupu,jer ima neke sopstvene pesma,a ona i Dulce su u gadnim odnosima.....LU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PARA SIEMPRE!!!!!!!!!!!!!!I ajde molim te objasni mi,ako si tolkio pametna,kako kad je bilo za Benju i Poncha,Benja vodio sa 70%,a bilo je 4000 glasova,a posle 60% za POncha???!!!!!OBJASNI MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Marizzita
..:Sol počinje da se druži sa tobom..:
..:Sol počinje da se druži sa tobom..:
Marizzita


Broj poruka : 132
Datum upisa : 04.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptySub Sep 15, 2007 9:51 pm

Lu nije napustila grupu vec nema vremena za nju ali oni cezauvek ostati 4
a ako ne volis Lu onda i ne dolazi na ovaj forum jer ovaj forum je o REBELDE WAYU A NE O KOPIJI~
Nazad na vrh Ići dole
granicd
..:Dobijaš prvu ocenu iz etike:..
..:Dobijaš prvu ocenu iz etike:..



Broj poruka : 153
Godina : 29
Localisation : Zrenjanin
Datum upisa : 03.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyNed Sep 16, 2007 2:40 am

Ljudi, ja ne vas ne razumem, uopste!!!
1. Posto je forum o RW, Luisanu ne treba vredjati
2. Iako je forum o RW, ima i fanova Rebelde na njemu i zato treba postovati i ove druge. Na forumu www.rebelderbd.editboard.com (glavnom srpskom forumu o Rebelde) je uvedeno i pravilo da se ne smeju vredjati Rebelde Way i Erreway).
3. Nisam sigurna da RBD nisu popularni u Americi jer su izdali i album na engleskom koji je, inace, prvo bio izdat za americko trziste. Takodje imam i gomilu slika na njihovim koncertima po SAD na kojim ima gomila fanova. Mozda je to bilo samo u tom delu gde niko nije znao za RBD, a i ko zna kad je to i bilo. Ipak, vi to i stalno tvrdite: Rebelde Way je prvobitna serija, a Rebelde je remake.
4. Anahi je operisala nos i grudi, ali je morala da izvadi silikone jer ih njeno telo nije primilo. Sto znaci, ostao joj je samo operisan nos.
5. Cisto sumnjam da su Anahi i Dulce posvadjane jer sam nedavno videla neke slike koje su od pre oko mesec dana (paparazzo su slike) i bile su zajedno u nekom kaficu. Nisu ni znale da ih neko slika.
6. Kao sto i vi kazete da znate da su Annie i Dul posvadjane, ja znam da je Lu napustila grupu, i to je u vise navrata pomenula.
7. Anahi je rekla u vec vise intervjua da niko za sada nece napustati grupu, vec ce samo ubaciti na turneju po SAD novog clana koji ce pokazati svoje umece u pevanju njihovih pesama i igranju njihovih koreografija.

Mozda sam sad dosta spamovala, ali morala sam da kazem. Ovaj topic je presao u raspravu, i predlazem da se zakljuca. Em sto su svi poceli da pricaju o necem drugom, em sto je anketa vec zavrsena.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldes.forumarena.com
Marizzita
..:Sol počinje da se druži sa tobom..:
..:Sol počinje da se druži sa tobom..:
Marizzita


Broj poruka : 132
Datum upisa : 04.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyNed Sep 16, 2007 10:45 am

A jeste vi videli Anahinu sliku bez sminke:Ima dlake po licu,pege..Gadi mi se....
Ali vi Lu ne shvatate..Ma nema veze..Necu da se svadjam
NARAVNO DA JE REBELDE KOPIJA..A KOPIJE NIKADA NE VALJAJU
Nazad na vrh Ići dole
Cami
..:Postaješ dobar đak:..
..:Postaješ dobar đak:..
Cami


Broj poruka : 189
Godina : 30
Localisation : kod benje u kuci!
Datum upisa : 22.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyNed Sep 16, 2007 4:38 pm

r-o-b-e-r-t-a ::
Nijer tacho vi ste ljubomorne jer je Anahi the best a nije kao Lu nije ostavila grupu,nije svashta govorila,nije pukla kao Ani ani je ostala normalana a nije kao ova glupacha i fuksa LUisana....Lopata
ne znam ja ko si ti,ali mislim da je tvoja ani fuksa i to ona jadna!!!luisana nije svasta pricala to su tv novele izmislile,a anahi ce mozda i napustiti grupu a luisana je the best!!!!i ako vec verujes tv novelama onda sigurno znas da je anahi nemilosrdna preba svom ocu!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
Cami
..:Postaješ dobar đak:..
..:Postaješ dobar đak:..
Cami


Broj poruka : 189
Godina : 30
Localisation : kod benje u kuci!
Datum upisa : 22.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyNed Sep 16, 2007 4:44 pm

i luisanu nisu pozvali na turneju a i zatrpana je obavezama i kao sto je marizzita rekla anahi bez sminke je vestica koja plasi malu decu a i odrasle!i da su svi glasali u anketi ko je lepsi a ne ko je iz rw ili rbd onda bi lu pobedila!uporedite njihove slike bez sminke i videcete da je lu lepsa!
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
granicd
..:Dobijaš prvu ocenu iz etike:..
..:Dobijaš prvu ocenu iz etike:..



Broj poruka : 153
Godina : 29
Localisation : Zrenjanin
Datum upisa : 03.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyNed Sep 16, 2007 9:29 pm

To za tatu joj pravdam. Sta, kad nije bila popularna onda mu nije trebala iako mu je cerka, a sad kad ima slavu i novac, sad mu je potrebna. Na sta to lici? I meni je Annie ruzna bez sminke, ali mi bar nije ruzna kao nasminkana i ovako u prirodi. Na slikama mi je Lu lepa, ali mi je ovako, kad se pojavi ruzna. A i lepota se ne moze uporediti sa slike. Bar ja tako mislim. A i nije mi jasno. Odkud onda vi znate da su TV Novele pisale istinu o Anahi uopste? Cami, ti si rekla da Lu nije svasta pricala nego da su to TV Novele izmislile. Onda i aj mogu da kazem da su TV Novele sto sta izmisljale, i to ne samo o Anahi vec o mnogim glumcima koji i ne spadaju ni u ekipu Rebelde ni RW. A i zar ne mozete da shvatite da je nekima lepsa Anahi? Zasto govorite da bi Lu zasigurno pobedila da se glasalo po tome ko je lepsi. Npr., meni je Anahi stvarno i lepsa od Luisane, a nikad ne gledam to ko je iz Rebelde a ko iz Rebelde Way.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldes.forumarena.com
granicd
..:Dobijaš prvu ocenu iz etike:..
..:Dobijaš prvu ocenu iz etike:..



Broj poruka : 153
Godina : 29
Localisation : Zrenjanin
Datum upisa : 03.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyNed Sep 16, 2007 9:30 pm

To za tatu joj pravdam. Sta, kad nije bila popularna onda mu nije trebala iako mu je cerka, a sad kad ima slavu i novac, sad mu je potrebna. Na sta to lici? I meni je Annie ruzna bez sminke, ali mi bar nije ruzna kao nasminkana i ovako u prirodi. Na slikama mi je Lu lepa, ali mi je ovako, kad se pojavi ruzna. A i lepota se ne moze uporediti sa slike. Bar ja tako mislim. A i nije mi jasno. Odkud onda vi znate da su TV Novele pisale istinu o Anahi uopste? Cami, ti si rekla da Lu nije svasta pricala nego da su to TV Novele izmislile. Onda i aj mogu da kazem da su TV Novele sto sta izmisljale, i to ne samo o Anahi vec o mnogim glumcima koji i ne spadaju ni u ekipu Rebelde ni RW. A i zar ne mozete da shvatite da je nekima lepsa Anahi? Zasto govorite da bi Lu zasigurno pobedila da se glasalo po tome ko je lepsi. Npr., meni je Anahi stvarno i lepsa od Luisane, a nikad ne gledam to ko je iz Rebelde a ko iz Rebelde Way.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldes.forumarena.com
Cami
..:Postaješ dobar đak:..
..:Postaješ dobar đak:..
Cami


Broj poruka : 189
Godina : 30
Localisation : kod benje u kuci!
Datum upisa : 22.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyNed Sep 16, 2007 11:42 pm

neki to gledaju!a rekla sam to za oca ako roberta vec veruje tv novelama nisam rekla da je istina!a po tv novelama anahi pusta oca da umre!i jos nesto neki ne mogu da shvate da je lu lepsa nekima,a sa sminkom moze svako da bude lep ali prirodno ne!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
Cami
..:Postaješ dobar đak:..
..:Postaješ dobar đak:..
Cami


Broj poruka : 189
Godina : 30
Localisation : kod benje u kuci!
Datum upisa : 22.08.2007

Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 EmptyNed Sep 16, 2007 11:51 pm

granicd ::
Ljudi, ja ne vas ne razumem, uopste!!!
1. Posto je forum o RW, Luisanu ne treba vredjati
2. Iako je forum o RW, ima i fanova Rebelde na njemu i zato treba postovati i ove druge. Na forumu www.rebelderbd.editboard.com (glavnom srpskom forumu o Rebelde) je uvedeno i pravilo da se ne smeju vredjati Rebelde Way i Erreway).
3. Nisam sigurna da RBD nisu popularni u Americi jer su izdali i album na engleskom koji je, inace, prvo bio izdat za americko trziste. Takodje imam i gomilu slika na njihovim koncertima po SAD na kojim ima gomila fanova. Mozda je to bilo samo u tom delu gde niko nije znao za RBD, a i ko zna kad je to i bilo. Ipak, vi to i stalno tvrdite: Rebelde Way je prvobitna serija, a Rebelde je remake.
4. Anahi je operisala nos i grudi, ali je morala da izvadi silikone jer ih njeno telo nije primilo. Sto znaci, ostao joj je samo operisan nos.
5. Cisto sumnjam da su Anahi i Dulce posvadjane jer sam nedavno videla neke slike koje su od pre oko mesec dana (paparazzo su slike) i bile su zajedno u nekom kaficu. Nisu ni znale da ih neko slika.
6. Kao sto i vi kazete da znate da su Annie i Dul posvadjane, ja znam da je Lu napustila grupu, i to je u vise navrata pomenula.
7. Anahi je rekla u vec vise intervjua da niko za sada nece napustati grupu, vec ce samo ubaciti na turneju po SAD novog clana koji ce pokazati svoje umece u pevanju njihovih pesama i igranju njihovih koreografija.

Mozda sam sad dosta spamovala, ali morala sam da kazem. Ovaj topic je presao u raspravu, i predlazem da se zakljuca. Em sto su svi poceli da pricaju o necem drugom, em sto je anketa vec zavrsena.
za peto im je menadzer naredio da se u javnosti(znaci cim izadju na ulicu)slazu kao sestre tj. najbolje drugarice!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
Sponsored content





Glasajte! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasajte!   Glasajte! - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Glasajte!
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Glasajte za lu!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde way & Erreway!  :: Dobrodošli! :: Obaveštenja/Notas!-
Skoči na: