Rebelde way & Erreway!
Rebelde way & Erreway!
Rebelde way & Erreway!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde way & Erreway!

Dobrodošli/Bienvendios/Welcome na forum serije Rebelde way!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ..:Nešto najluđe što ste uradili:..

Ići dole 
+8
DULCE fan Anja
Mia_-_Colucci
Br@nkO
exOOdus
r-o-b-e-r-t-a
Luisana_4ever
PoNcHo
Malena
12 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Malena
..:Administrator:..
..:Administrator:..
Malena


Broj poruka : 1222
Datum upisa : 15.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptySre Jul 25, 2007 4:50 pm

Šta ste do sada nešto najluđe uradili.Ispričajte nam.
Nazad na vrh Ići dole
https://rw04.forumsr.com  &  http://rbd-rw.msnyou.com
PoNcHo
..:Dobijaš svoju sobu:..
PoNcHo


Broj poruka : 116
Godina : 33
Datum upisa : 18.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptySre Jul 25, 2007 9:04 pm

P pokušao sam da se sakrjem u školski ormar dok je novopečeni direktor škole stajao iza mene....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dulcemariaforum.co.sr
Luisana_4ever
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
Luisana_4ever


Broj poruka : 900
Godina : 31
Localisation : Uvek uz Poncha, Any i Mai
Datum upisa : 25.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptySre Jul 25, 2007 9:38 pm

najludja...Popela se na ogradu i pokusala da skocim sa mosta
Nazad na vrh Ići dole
r-o-b-e-r-t-a
..:Marizza te je čula kako pevaš u svojoj sobi:..
..:Marizza te je čula kako pevaš u svojoj sobi:..
r-o-b-e-r-t-a


Broj poruka : 867
Godina : 33
Localisation : Imade me svuda po malo....
Datum upisa : 16.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptySre Jul 25, 2007 11:56 pm

isekla sam vene i zavrsila u bolnici pa rekla sam da je ovaj direktor teski pedofil i fosil dok je stjao iza mene i ja sam mu u lice samo rekla a....ja govorim samo istinu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldesiempre.aforumfree.com
exOOdus
..:Marrizza i Pablo te spašavaju:..
..:Marrizza i Pablo te spašavaju:..
exOOdus


Broj poruka : 495
Godina : 32
Localisation : who cares ...
Datum upisa : 20.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyČet Jul 26, 2007 12:54 am

r-o-b-e-r-t-a ::
isekla sam vene i zavrsila u bolnici pa rekla sam da je ovaj direktor teski pedofil i fosil dok je stjao iza mene i ja sam mu u lice samo rekla a....ja govorim samo istinu...

:affraid: :affraid: :affraid: jel ima nesto normalno sto si ti uradila ? Wink Wink

pobego od qce na 1 dan i vratio se ujutru Wink Wink
Nazad na vrh Ići dole
Luisana_4ever
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
Luisana_4ever


Broj poruka : 900
Godina : 31
Localisation : Uvek uz Poncha, Any i Mai
Datum upisa : 25.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyČet Jul 26, 2007 1:01 am

He he dugo te nije bilo...ja kad sam bila mala da ne bi dobila batina penjala sam se na visnju
Nazad na vrh Ići dole
Malena
..:Administrator:..
..:Administrator:..
Malena


Broj poruka : 1222
Datum upisa : 15.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyČet Jul 26, 2007 1:31 am

Ja ću sutra ispričati šta sam sve radila.Ima tu da se piše ali me mrzi sada.
Nazad na vrh Ići dole
https://rw04.forumsr.com  &  http://rbd-rw.msnyou.com
Luisana_4ever
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
Luisana_4ever


Broj poruka : 900
Godina : 31
Localisation : Uvek uz Poncha, Any i Mai
Datum upisa : 25.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyČet Jul 26, 2007 1:35 am

Mogu da zamislim....
Nazad na vrh Ići dole
Br@nkO
..:Dobijaš prvi ukor:..
..:Dobijaš prvi ukor:..
Br@nkO


Broj poruka : 380
Godina : 35
Localisation : Cuprija - crna rupa
Datum upisa : 20.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyČet Jul 26, 2007 1:37 am

Ima svasta nesto...kad sam bio mali namerno sam se jako klatio na ljuljasci i padao da se razbijem malo... Very Happy...voleo sam da namerno gorim ruku na ringli psole kuvanja kafe...upisivao ocene u dnevnik...namerno pretrcao preko terena usred utakmice 2. lige kad igrala Morava iz Cuprije...
Ima svasta jos, samo da se setim...
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/brankoo89
Luisana_4ever
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
Luisana_4ever


Broj poruka : 900
Godina : 31
Localisation : Uvek uz Poncha, Any i Mai
Datum upisa : 25.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyČet Jul 26, 2007 1:39 am

xexe....nisam najgora
Nazad na vrh Ići dole
Malena
..:Administrator:..
..:Administrator:..
Malena


Broj poruka : 1222
Datum upisa : 15.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyČet Jul 26, 2007 11:21 am

Br@nkO ::
Ima svasta nesto...kad sam bio mali namerno sam se jako klatio na ljuljasci i padao da se razbijem malo... Very Happy...voleo sam da namerno gorim ruku na ringli psole kuvanja kafe...upisivao ocene u dnevnik...namerno pretrcao preko terena usred utakmice 2. lige kad igrala Morava iz Cuprije...
Ima svasta jos, samo da se setim...

Ej pa extra!Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://rw04.forumsr.com  &  http://rbd-rw.msnyou.com
r-o-b-e-r-t-a
..:Marizza te je čula kako pevaš u svojoj sobi:..
..:Marizza te je čula kako pevaš u svojoj sobi:..
r-o-b-e-r-t-a


Broj poruka : 867
Godina : 33
Localisation : Imade me svuda po malo....
Datum upisa : 16.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyČet Jul 26, 2007 11:27 am

exOOdus ::
r-o-b-e-r-t-a ::
isekla sam vene i zavrsila u bolnici pa rekla sam da je ovaj direktor teski pedofil i fosil dok je stjao iza mene i ja sam mu u lice samo rekla a....ja govorim samo istinu...

:affraid: :affraid: :affraid: jel ima nesto normalno sto si ti uradila ? Wink Wink

pobego od qce na 1 dan i vratio se ujutru Wink Wink


pa ja sam rekla da nisam bas normalna

ima samo cekaj da se setim................
da zadnji dan u srednjaku je direktor uhvatio moje frendice kako u ceweju puse cigare i i poceo je da ke--- bla bla.samo da kazem da sam zbog ovog mogla bitit izbacena iz skole.i ja odem i kazem direktore gori vam kancelarija on otrco i moje frendice i kasnije me zvao i rekao samo zato sto si 5.00 necu da zovem roditelje a ja kazem mene su moji roditelji nasli u kontejneru....i direktor mi rekao da se vucem iz njegove kancelarije....ima jos samo da se setim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldesiempre.aforumfree.com
Malena
..:Administrator:..
..:Administrator:..
Malena


Broj poruka : 1222
Datum upisa : 15.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyČet Jul 26, 2007 11:31 am

Ja sam se sa drugaricom šetala Knezom i pošto nam je bilo strašno dosadno rešile nas dve da udaramo ljude.Nas dve smo se uhvatile za ruke(to nikada neću zaboraviti:D) i tako smo se šetale Knezom i svako ko je prošao mi smo ga udarile ramenom(tako je zanimljivo bilo).ILi kada je neko hteo da prođe između nas mi nismo puštale ruke.Jedino babe i dede nismo udarale.Posle smo se dog. naizmenično da udaramo.Udarila je ona jednog tipa pa onda trebala i ja.Ali ja sam ga toliko jako udarila da je on počeo da me psuje(prvo mi je malo bilo glupo,stvarno nisam imala osećaj kada sam ga udarila ali posle mi je bilo smešno).To mi je stvarno bilo ludo.Pa sam se popela na neki stadion da gledam sa ortacima i ortakinjama fudbal(baš je visoko bilo) ali posle nisam mogla da siđem(tada sam se baš uplašila) pa jem oj drugarica zvala moju mamu da me spusti(tada sam baš bila mala).
Traižila sam autogram od Goge Sekulić i ujedno su nas tada i snimali na TVu(ja mislim da je bilo na FOXU,moja ortakinja je gledala.Kaže da se ja baš dosta vidim,a najinteresantnije je bilo kada sam ja trčala prema njoj) i da Goga nas je poljubila u obraz(mene i moju ortakinju).Upoznala sam Ivana iz VB i sve živo smo ga zapitkivali.
Moram da ispričam šta je moj ortak radio.To je stvarno bilo otkačeno.Pošto je bila Srpska Nova Godina i on se naravno napio( i ja sam bila sa njima) pa pošto mi se pišalo on je obavio nuždu nasred Kneza.Heheheh ... koja sramota.Very Happy Radila sam ja još interesantnih stvari,ali sta mi mozak ne mogu da se setim,kada se budem setila napisaću.
Nazad na vrh Ići dole
https://rw04.forumsr.com  &  http://rbd-rw.msnyou.com
r-o-b-e-r-t-a
..:Marizza te je čula kako pevaš u svojoj sobi:..
..:Marizza te je čula kako pevaš u svojoj sobi:..
r-o-b-e-r-t-a


Broj poruka : 867
Godina : 33
Localisation : Imade me svuda po malo....
Datum upisa : 16.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyČet Jul 26, 2007 11:38 am

ja od goge seksulic ni u ludilu ne bi trazila autogram

ej pa sta i ja bih pisala nasred ulice ako mi je hitno boli me uvo

ono sa tvojom ortakinjom je penal sto ste udarali...hehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldesiempre.aforumfree.com
Mia_-_Colucci
..:Saznaješ za Elite way school:..
..:Saznaješ za Elite way school:..
Mia_-_Colucci


Broj poruka : 54
Datum upisa : 25.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyČet Jul 26, 2007 4:05 pm

isli sa skolom na exkurxiju na frusku goru.
nisu nam nista dali,ama NISTA(citaj:ne smete da idete dalje od razrednog,ne smete da vidite okolinu,ne smete da vidite neciji grob)
a mi bas hteli da vidimo taj grob(od nekog poznatog je,nemam pojma kog,zaboravila sam)
a da dodjemo do tog groba,morali smo da se penjemo na neko brdo,ali je bilo jako strmo,jedva smo se popeli(i jedva smo pobegli od razrednog)
nije nas bilo dva sata,i ovi dole su se zabrinuli,drali se,dozivali nas,a mi smo mudro cutali i sisli normalno.
i razredni je vikao na nas.i posle se smejao jer mu je bilo drago sto se nismo izgubili.

onda....e da,secam se,pre jedno 3-4 meseca sam skinula gips sa noge i odmah pocela da trcim!(naravno pala sam,i bila u zavoju jos 1 nedelju)

sa sestrom sam pobegla od babe koja nas nervirala,pa nas i policija trazila( Rolling Eyes )
a mi smo se sakrile u supu, u koju baba ne moze da dodje jer ne sme da se penje zbog noge........

ima jos.....ne mogu da se setim.....
evo,za uskrs sam polupala sva jaja,kad sam imala 8 godina...bilo mi je dosadno pa sam gadjala zidove.....i tako......Razz
Nazad na vrh Ići dole
Luisana_4ever
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
Luisana_4ever


Broj poruka : 900
Godina : 31
Localisation : Uvek uz Poncha, Any i Mai
Datum upisa : 25.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyČet Jul 26, 2007 4:34 pm

Burno detinstvo nema sta....
Nazad na vrh Ići dole
Mia_-_Colucci
..:Saznaješ za Elite way school:..
..:Saznaješ za Elite way school:..
Mia_-_Colucci


Broj poruka : 54
Datum upisa : 25.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyPet Jul 27, 2007 12:31 pm

aha,detinjstvo....
samo ono prvo sa fruskom gorom je bilo pre 1 godinu,hehe Razz
Nazad na vrh Ići dole
r-o-b-e-r-t-a
..:Marizza te je čula kako pevaš u svojoj sobi:..
..:Marizza te je čula kako pevaš u svojoj sobi:..
r-o-b-e-r-t-a


Broj poruka : 867
Godina : 33
Localisation : Imade me svuda po malo....
Datum upisa : 16.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyPet Jul 27, 2007 12:47 pm

hehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldesiempre.aforumfree.com
Luisana_4ever
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
Luisana_4ever


Broj poruka : 900
Godina : 31
Localisation : Uvek uz Poncha, Any i Mai
Datum upisa : 25.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyPet Jul 27, 2007 9:06 pm

zanimljiva...jako
Nazad na vrh Ići dole
PoNcHo
..:Dobijaš svoju sobu:..
PoNcHo


Broj poruka : 116
Godina : 33
Datum upisa : 18.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptyPet Jul 27, 2007 11:12 pm

Slušajte šta smo uradili ja i moj razred prošle godie. Kada je jedna profesorica (vrlo stroga iz elektrotehnike) rekla "Kome je dosadno može da ide napolje" mi smo se svi, ali čitav razred se ustao i počeo da se pakuje i prpremao da ide napolje profesorica je pitala : "Pa nećete valjda sada svi izađi" mis mo je iskulirali i plako počeli da izlazimo jedan za drugim, ona je dovikivala "Ko izađe dobiće neopravdani" ali mi je i dalje nismo slušali i tako smo svi izašli napolje....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dulcemariaforum.co.sr
Br@nkO
..:Dobijaš prvi ukor:..
..:Dobijaš prvi ukor:..
Br@nkO


Broj poruka : 380
Godina : 35
Localisation : Cuprija - crna rupa
Datum upisa : 20.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptySub Jul 28, 2007 12:34 am

Ha ha ha
I mi smo nesto slicno priredili profesorki elektronike...kada je rekla ko je zadovoljan ocenom ne mora da dolazi do kraja na casove (a ostalo je bilo 3 nedelje), neko vise nije dosao na cas...ona se bunila, nije htela da zakljuci ocene, i na kraju je popustila Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/brankoo89
Luisana_4ever
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
Luisana_4ever


Broj poruka : 900
Godina : 31
Localisation : Uvek uz Poncha, Any i Mai
Datum upisa : 25.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptySub Jul 28, 2007 1:09 am

meni i mojim drugaricama se desilo slicno.kada je matematicarka rekla ako nam je toliko zabavno da izadjemo napolje....i nas 3 krenule a ona kaze vratite se na mesto ili ce te imati ukor...i mi smo ipak izasle ali smo dobile ukor.Ali srece bilo je polugodiste
Nazad na vrh Ići dole
r-o-b-e-r-t-a
..:Marizza te je čula kako pevaš u svojoj sobi:..
..:Marizza te je čula kako pevaš u svojoj sobi:..
r-o-b-e-r-t-a


Broj poruka : 867
Godina : 33
Localisation : Imade me svuda po malo....
Datum upisa : 16.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptySub Jul 28, 2007 11:03 am

ukori hehe moji dobri stari prijatelji
ma mene je direktor asda poslenju nedelju dao ukor jer me uhvatio da pusim cigare sa njegovim sinom a direktor me jako mrzi
dosla u njegovu kancelariju i zapalila cigaru i dunula mu u facu..
i da ja dobila ukor i samo je dodao kao meni nije jasno kako si ti skroz odlicna?ja sam mu rekla i nikada vam nece bitit jasno je imate jedan neuron...
a njegov sin je ekstra i bili smo zajedno ali hitler,direktor,me je jako nervirao i raskinula sam sa njim ali sada smo naj drugari.....

i napisacu vam jos dosta kada se setim
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldesiempre.aforumfree.com
Mia_-_Colucci
..:Saznaješ za Elite way school:..
..:Saznaješ za Elite way school:..
Mia_-_Colucci


Broj poruka : 54
Datum upisa : 25.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptySub Jul 28, 2007 1:53 pm

r-o-b-e-r-t-a ::
ukori hehe moji dobri stari prijatelji
ma mene je direktor asda poslenju nedelju dao ukor jer me uhvatio da pusim cigare sa njegovim sinom a direktor me jako mrzi
dosla u njegovu kancelariju i zapalila cigaru i dunula mu u facu..
i da ja dobila ukor i samo je dodao kao meni nije jasno kako si ti skroz odlicna?ja sam mu rekla i nikada vam nece bitit jasno je imate jedan neuron...
a njegov sin je ekstra i bili smo zajedno ali hitler,direktor,me je jako nervirao i raskinula sam sa njim ali sada smo naj drugari.....

i napisacu vam jos dosta kada se setim

Shocked Shocked Shocked zapalila cigaru? :no:
Nazad na vrh Ići dole
Luisana_4ever
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
..:Mia & Manuel te pitaju da budeš u njihovoj grupi:..
Luisana_4ever


Broj poruka : 900
Godina : 31
Localisation : Uvek uz Poncha, Any i Mai
Datum upisa : 25.07.2007

..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. EmptySub Jul 28, 2007 5:46 pm

Nije valjda da pusis?????????
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..:Nešto najluđe što ste uradili:..   ..:Nešto najluđe što ste uradili:.. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
..:Nešto najluđe što ste uradili:..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» 10 posledjih stvari koje bi ste uradili u zivotu.......?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde way & Erreway!  :: Rebelde way off! :: Chat ...-
Skoči na: