Rebelde way & Erreway!
Rebelde way & Erreway!
Rebelde way & Erreway!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde way & Erreway!

Dobrodošli/Bienvendios/Welcome na forum serije Rebelde way!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nisam sigurna da li pisem na pravom mestu... :(

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
RinaKouyou89
..:Početnik:..
..:Početnik:..
RinaKouyou89


Broj poruka : 4
Godina : 34
Datum upisa : 27.07.2009

Nisam sigurna da li pisem na pravom mestu... :( Empty
PočaljiNaslov: Nisam sigurna da li pisem na pravom mestu... :(   Nisam sigurna da li pisem na pravom mestu... :( EmptyPon Jul 27, 2009 7:27 pm

Ja sam inace veliki fan Japanske kulture i Japanske muzike....I svega sto se tice Japana peace [sad ce se svi verovatno pitati ''A sta ti devojko kog djavola radis ovde?!"]
Ali,dok sam imala nekih 15-16 god moja prva ljubav su definitivno bile teen serije poput ElRefugio,Erreway i Floricienta... Bas sam sa zadovoljstvom pregodinu dana gledala ElRefugio na happyTV...bila sam tako srecna kad sam ponovo videla taj cute face od Piru Saez... (oduvek sam bila zaljubljena u njega Embarassed )
Uglavnom...ja sam veoma komunikativna osoba...i uvek sam za caskanje o vec pomenutim serijama... (Ne zamerite mi ako ponekad nisam u toku...ipak sam to sve davno gledala...a i matora sam imam 20 god. lol! ali tu sam da se podsetim Very Happy )


Nisam sigurna da li pisem na pravom mestu... :( 10
Nazad na vrh Ići dole
Malena
..:Administrator:..
..:Administrator:..
Malena


Broj poruka : 1222
Datum upisa : 15.07.2007

Nisam sigurna da li pisem na pravom mestu... :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Nisam sigurna da li pisem na pravom mestu... :(   Nisam sigurna da li pisem na pravom mestu... :( EmptyPet Sep 04, 2009 11:12 am

Na pravom si mestu. Pa dobrodosla.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://rw04.forumsr.com  &  http://rbd-rw.msnyou.com
 
Nisam sigurna da li pisem na pravom mestu... :(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde way & Erreway!  :: Dobrodošli! :: Upoznavanje/Presentarse!-
Skoči na: